Jak postupovat při reklamaci, výměně zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy?

Těší nás, že jste si v našem e-shopu objednali zboží. Věříme, že s ním budete spokojeni. Pokud přeci jen nastane nějaký problém, níže uvádíme jak postupovat.

 

Reklamace – nefunkční, poškozené zboží nebo jiný problém s výrobkem:

V případě, že zjistíte jakýkoliv problém s právě doručeným zbožím nebo v průběhu 24 měsíční záruky, prosíme jako první nám napište zprávu na e-mail s popisem problému, co vám nefunguje a případně i pošlete fotografie poškození (pokud budou potřeba). Vaší zprávě se budeme přednostně věnovat a pokusíme se vám přes e-mail poradit a pomoci problém co nejdříve vyřešit k vaší spokojenosti. Pak bude třeba nefunkční výrobek poslat k nám na adresu.

 

Odstoupení od kupní smlouvy:

Pokud budete chtít zboží z jakéhokoliv důvodu vrátit, můžete ho v zákonné lhůtě do 14 dní bez udání důvodu vrátit zpět k nám na adresu. I když důvod uvádět nemusíte, budeme rádi, pokud nám napíšete, proč zboží vracíte, abychom měli zpětnou vazbu a mohli jsme pro příště zlepšit naše služby. Bude třeba původní nepoškozený výrobek pečlivě zabalit a poslat k nám, včetně veškerého příslušenství, obalů i ochranných fólií. Ideálně, když nám před odesláním zboží napíšete e-mail, abychom věděli, že máme zásilku od vás očekávat.

 

Výměna zboží:

Pokud vám konkrétní produkt nevyhovuje, je možné ho vyměnit za jiný ve standardní 14 denní zákonné lhůtě. Bude třeba původní nepoškozený výrobek pečlivě zabalit a poslat k nám, včetně veškerého příslušenství, obalů i ochranných fólií. Ohledně konkrétního postupu nás před odesláním zboží k nám na adresu kontaktujte na e-mailu pro upřesnění postupu a to ideálně i s výběrem nového kusu zboží, které požadujete.

 

V případě reklamace, výměny i odstoupení od smlouvy výrobek zabalte a pošlete k nám na adresu a k zásilce napište průvodní dopis, kde bude uvedeno jestli zboží reklamujete, vyměňujete nebo odstupujete od smlouvy. V případě, že zboží vracíte nebo vyměňujete, nezapomeňte uvést číslo vašeho účtu, kam budeme vracet peníze. Můžete také k zásilce přidat kopii faktury, kterou jsme vám zaslali na e-mail. Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě k nám.

Standardně se snažíme všechny reklamace, výměny i vrácení zboží zbytečně neprotahovat a vyřešit je v řádu několika dní od obdržení zásilky a podkladů.

 

Adresa pro zasílání zboží k reklamaci, výměny nebo odstoupení od smlouvy:

Tomáš Lípa – JistyKup.cz
Za Humny 2648
250 01 Brandýs nad Labem
Česká republika

Kontakty: